Zincir mağaza ve AVM firmalarına ürün veren Binbir Gece, aynı zamanda göze hitap eden ürün gruplarıyla piyasada tercih edilen bir marka oldu.

Kayseri de 5000 m2 kapalı alanda, yaylı ve yaysız yatak, baza, başlık, bebek oyun parkı yatakları, bebek yaylı yatakları, değişik ölçülerde visco dolgulu yastıklar imal eden firma, satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettirerek gelişen ve değişen pazar koşullarına paralel yenilikçi yapısı ile dünya standartlarına uygun ürünler üretiyor.

“Konforun binbir çeşidi” slogonıyla hafızalara kazınan Binbir Gece, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklere sahip ürünleri üreterek uyku konforunu en üst düzeyde tutuyor.

Uygun fiyat ve kampanyalı satışların yanı sıra ürün gamını her geçen gün yenileyerek sektörde zirveyi hedefleyen firma, aynı zamanda medikal ve hastane yatakları üretiminde adından söz ettirmeye başardı.

“KALİTE STANDARTLARI VE AR-GE ÇALIŞMALARIMIZLA SEKTÖRÜMÜZDE YÜKSELECEĞİZ”

Binbir Gece yatakları yetkilileri Murat Kan ve Osman Hallaç, dergimiz İŞGÜNDEM’e verdikleri ortak açıklamada sektördeki kalite standartlarına değinerek şu ifadeleri kullandılar; “Binbir Gece yatakları ile Türkiye’de yatak sektörüne yeni bir bakış açısı kattığımıza inanıyoruz. Firmamız tarafından üretilen ürün grupları birçok önemli zincir mağazalarda satışta ve müşteriler tarafından takdir alıyor. Ayrıca sektörün nabzının attığı bir çok önemli fuarlara da katılarak ürün gruplarımızı orada sergileme imkânı bulurken fuar ziyaretçileri tarafından da ürünlerimiz çok beğenildi.

Bir insan, ömrünün ortalama yarısını uyuyarak geçiriyor. Bu açıdan bakıldığında hiçbirimiz rahat ve konforlu bir uyku almadan günlük hayatımızda işlerimize odaklanamayız. Binbir Gece olarak biz uyku kalitesinden emin olmadığımız ürünleri piyasaya sunmuyoruz. İlerleyen zamanda bayi sayısını ve satış noktalarımızı arttırarak sektöre yön veren firmalara arasında yerimizi almak istiyoruz. Hedefimiz, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’nin sağlıklı uyku dünyası olma yolunda hızlı ve emin adımlar ile ilerlemektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here