Türkiye’de züccaciye sektörünün dev ismi SCHAFER, AVM mağaza temsilcilerini ve dostlarını Beylikdüzü’ndeki genel merkezinde Kaz ziyafetinde buluşturdu.

Yaklaşık 20 yıldır itina ile sürdürdüğü Kaz eti ve bulgur pilavı ikramını bu yılda tekrarlayan Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan, Cadde AVM ve mağaza temsilcilerini Beylikdüzü’nde bulunan Schafer Genel Merkezi’nde ağırladı.

Tuncay Aslan: “Yeni Yılda Eski Geleneğimizi Sürdürüyoruz”

Konuklarını Kaz ziyafetinde buluşturan Schafer’ın patronu Tuncay Aslan, dergimiz İŞGÜNDEM’e yaptığı açıklamada; “Kaz lezzeti ve her yıl ramazan ayında güveç ziyafeti artık bir Schafer klasiği olmuş durumda. Biz burada dostlarımızı yöresel lezzetlerimiz ile buluşturmaktan mutlu oluyoruz. Burada amaç karın doyurmak değil, dostlarla bir arada yöresel lezzetleri tatmaktır. Ardahan ili Çıldır ilçesinden özel yetiştirilen kazlar bir süre bölgede yağan karda bekletilerek yöreye has bir tat oluşturuyor. Bende o yörenin bir insanı olarak memleketimin kaz lezzetini dostlarıma ikram ediyorum. 2019 Yılında da geleneğimizi sürdürmek istedik. Düzenlediğimiz bu etkinliğimizi yaklaşık 200 dostumuza farklı gün ve aralıklarla ikram ettik. Uzaktan yakından bu davetimize iştirak eden tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tuncay Aslan Schafer’in Yeni Ürünleri Hakkında Bilgi Verdi

Kaz yemeğinin ardından çay eşliğinde sohbet havasında devam eden programda dostlarına katılımlarından ötürü teşekkür eden Tuncay Aslan, ayrıca Schafer Showroom bölümünde markalarının 2019 yılı yeni ürünleri hakkında dostlarına bilgiler verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here