Camın saydamlığı metalin gücü ile birleşti: SCHAFER® Gourme Maxx

Hem daha dayanıklı, hem de daha güvenli… Gourmemaxx, şeffaflığıyla sizlere yeni bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Gourme Maxx, enerji tasarrufu sağlayan sıcak tutma sistemiyle, kaynayan suyu istediğiniz sıcaklıkta muhafaza eder. Hem kettle, hem de çay makinesi olarak kullanabileceğiniz bu yeni ürün, çay saatlerinizin favorisi olacaktır.

Üç fonksiyon bir üründe: SCHAFER® Pro Chef Standlı Mikser

Schafer Pro Chef Standlı Mikser ile üç fonksiyon tek bir üründe… Pro Chef ile yemeklerinizi hazırlarken çırpma fonksiyonunu kullanabilir, yemeklerinizi yaparken yoğurma özelliğinden yararlanabilir, keklerinizi fırına vermeden önce karıştırabilirsiniz. Karıştırma haznesinin paslanmaz çelik olması sayesinde ürününüzü bir güven çerçevesinde kullanabilirsiniz. Pembe, kırmızı ve mavi seçenekleri bulunmasından dolayı zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. 6 kademeli hız kontrolü ile güvenli, tasarımı ile zarif ve sıçramaya karşı şeffaf koruma kapağı ile titiz bu standlı mikser, Schafer mağazalarında ve www.schafer.com.tr adresinde.

SCHAFER® Haben ile Kahvaltı keyfi

Günümüzün en sağlam porselen çaydanlıklarından birinin altına imza atan Schafer, bu çaydanlığın da içinde bulunduğu Haben serisi ile karşınızda. Kabartmalı desenleri ve sağladığı renk uyumuyla dikkat çeken Haben Kahvaltı Takımı masalarınızı renkleri ve desenleriyle şenlendirmek amacıyla tasarlandı. Hiçbir şekilde çatlama yapmayan çaydanlığı ile sabah kahvaltılarınızda sizlere güzel bir çay ve kahvaltı keyfi yaşatacak olan Haben, Schafer’ın yeni sonbahar koleksiyonunda yerini aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here