Evseren AVM 4. şubesini Esenler Atışalanı Mahallesi’ne açtı. 7 katlı dev mağazada neredeyse yok yok. Halı, Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili ve Züccaciye ürün gruplarından oluşan binlerce çeşit ürünü açılışa özel kampanyalar ile satışa sunan Evseren AVM’nin açılışı bölge halkı tarafından yoğun talep gördü.

Toplam 7000 metrekare’den oluşan alan üzerine kurulu mağazaya iş dünyasından çok sayıda önemli isim katılırken, açılışta aynı zamanda türkücü Mahmut Tuncer’de yer aldı. Vatandaşlar tarafından bir hayli ilgi gören sanatçı, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Mağaza açılışı ile ilgili dergimiz İŞGÜNDEM’e açıklamalarda bulunan Evseren AVM Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Eser Evseren Avm olarak 4. mağazalarının açılışını gerçekleştirdikleri için son derece mutlu olduklarını belirtti. Açılışa katılan iş ve sanat dünyasından dostlarına teşekkür ettiğini belirten İzzet Eser vatandaşların ilgi ve alakalarının devamını amaçladıklarını ve bu vesile ile açılışa özel kampanya ve uygun fiyatların bir süre daha devam edeceğinin altını çizdi.

Yiyecek ve içecek ikramının yanı sıra uygun fiyat avantajı ile açılışa özel fiyat seçenekleri sunan Evseren AVM; Esenler Menderes Mahallesi, Atışalanı Caddesi No: 31 adresinde..

Bizde İŞGÜNDEM Dergisi olarak yeni mağazanın EVSEREN ailesine hayırlı olmasını dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here