Enza Home, Astoria Serisi ile modern tasarımlarına feminen bir yorum katıyor. Sezonun trendi altın ışıltıların kullanıldığı, konfordan taviz vermeyen, yumuşak pudra tonlarının asaletini taşıyan Astoria Serisi, evleri şehrin yoğun temposundan uzaklaştıracak dinginlikte, sade ve romantik bir mekana dönüştürüyor.

ALTIN RENGİNİN IŞILTILARI YUMUŞAK FORMLARDA GÖZ ALIYOR

Yumuşak pudra tonlarındaki renk geçişleri ile şık ve romantik bir atmosfer yaratan Astoria Koltuk Takımı, yüksek konforu göz alıcı tasarım detayları ile buluşturuyor. Feminen tasarım dokunuşlarını farklı boy ve desenlerdeki zengin kırlent uygulamaları ile tamamlarken altın rengi metal ve kumaş görünümlü iki farklı ayak tasarımını bir arada kullanarak özgün bir dekorasyon tarzı ortaya koyuyor. Takımı özel tasarım, altın rengi metal ayaklı, yuvarlak bir sehpa tamamlıyor.

Astoria Yemek Odası takımı ise göz alıcı vizon gri lake renk kombinasyonu ile fark yaratırken,  altın rengi metal ayak ve kulp tasarımları yemek odasına ayrı bir ışık ve zarafet katıyor. Takımı, altın rengi metal çerçeveli ayna tamamlıyor.

Vizon lake yüzeylerini seriye özel altın renk detaylı kulp tasarımıyla tamamlayan Astoria TV Ünitesi, TV sehpası ve üst dolap olmak üzere iki farklı modülden oluşuyor. Açık ve kapalı raflar TV ünitesini hem estetik hem de işlevsel kılıyor.

Yatak odasını evin genel dekorasyonundan ayrı düşünmeyenler için lüks ve feminen formlara sahip Astoria Yatak Odası ise dolaplarda tercih edilen cam kapak uygulaması, altın rengi metal ayak ve kulp tasarımı ile özgün ve etkileyici bir dekorasyon örneği sergiliyor. Astoria Yatak Odası, 3 farklı dolap seçeneği ile kişisel tercihlere hitap ederken, göz alıcı görselliği ile şık ve dingin bir atmosfer yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here