Zücaciye sektörünün dev ismi Schafer, kendi bünyesinde düzenlediği ve adeta bir klasik haline gelen iftar etkinliklerine bir yenisini ekledi.

Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan’ın özel aşçısı tarafından yaklaşık 30 yıldır dostlarına ikram ettiği fırında güveç yemeği bir kez daha tekrarlandı. Aslan Ticaret’in Merkezi Beylikdüzü Organize Sanayii’de gerçekleşen iftar programına cadde mağazacılık sektörünün temsilcileri katıldı.

Tuncay Aslan; “Güveç iftarlarımız Yaklaşık 30 Yıldır Sürüyor”

Kendine has güveç yemeğini sektörden dostlarına kendi elleriyle ikram eden ve bunu büyük bir zevkle yaptığını belirten Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan; “Tahtakale’de ki esnaflık günlerimizden bu yana sürdürdüğümüz güveç ikramını özellikle ramazan ayında yaparak Tahtakale esnaflarıyla aynı sofrada oruçlarımızı açardık. Ayrıca soframıza sokaktan çevirdiğimiz vatandaşlarımızı masamıza davet ederdik. Bu etkinliğimiz her yıl Ramazan ayında daha da büyüyerek devam etti. Bugün bir yenisini eklediğimizde güveç iftarı geleneğimizde yaklaşık 30 yılı geride bıraktık. O zamandan bu zamana kadar yaşayan bir gelenektir bu. Ramazan ayında siz dostlarımız ile aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyuyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Not: Haber ve Fotoğrafların devamını İŞ GÜNDEM Dergisinde bulabilirsiniz.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here