Mimar Bige Akbaba, düzenlediği iftar programında cadde mağaza ve mobilya sektörünün önemli isimlerini ağırladı.

Mimar Bige Akbaba tarafından ticari mekan tasarımı ile başlayan ve sektörde tanınan bir firma olan Bige Akbaba Mimarlık ve Mobilya, Başakşehir’de düzenlediği iftar programında iş dünyasından müşterileriyle aynı sofrada buluştu.

Bige Akbaba; “Soframızı Bizimle Paylaştığınız İçin Teşekkür Ederiz”

İftar programında dergimiz İŞ GÜNDEM’e açıklamalarda bulunan Mimar Bige Akbaba şu ifadeleri kullandı; “Ticari mekan dekorasyonu konusunda kendisini geliştiren firmamız zaman içinde endüstriyel mobilya üretimine de başlayarak, bu konuda da sektörün öncü firmalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir. Firmamız tasarım odaklı başladığı iş hayatında, inovatif ve profesyonel mimar kadrosuyla fark yaratmıştır. Özgün, fonksiyonel ve estetik mekan tasarımları, uygulamadaki titizliği, hızlı ve zamanında iş teslimiyle yerli ve yabancı bir çok müşterisinin takdirini kazanmış, böylece sektörde öne çıkmış ve kalıcı bir yer kazanmıştır. Firmamız, konusunda uzman, genç ve dinamik personeli ile takım çalışmasına büyük önem vermektedir. Üretim tesislerimizde son teknoloji, modern makineler kullanmaktadır. Üretimde amacımız toplam kalitedir. Bugün kıymetli iş ortaklarımız ve dostlarımızı iftar programımızda bir araya getirmeyi amaçladık. Bu vesile ile bizlerle soframızı paylaşarak davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum”

İftar programı öncesi misafirlerini kapıda karşılayarak birebir ilgilenmeyi ihmal etmeyen firma patronu Mimar Bige Akbaba ve eşi Oğuzhan Akbaba, yenilen iftar öncesi davetliler ile özel hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.

Haber & Foto: Bilal Can Karabulutoğlu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here