HOME CONCEPT 2. ZÜCCACİYE ve EV EŞYALARI ÜRETİCİ ve MARKALAR FUARI 29 Kasım – 2 Aralık 2018’de İFM’de Kapılarını Açıyor..

Züccaciye, ev eşyaları ve dekoratif ürünlerden, mutfak gereçlerine,  sofra takımlarından banyo ve bahçe aksesuarlarına kadar bir evin ihtiyacı olan tüm ürünlerin görücüye çıkacağı 2. Home&Concept Fuarı, Züccaciye ve Ev Eşyaları Sektörü’ne yeni bir soluk getirecek.

Yenilikçi, estetik ve yeni teknolojinin kullanıldığı son trend ürün ve tasarımların yer alacağı 2. Home&Concept Fuarı, sektörün en etkin 150’ye yakın marka ve üretici ile 90’a yakın ülkeden satın almacıyı tek çatı altında toplayacak.

Referans Fuarcılık tarafından organize edilen fuar kısa zamanda bölgenin önemli ticari platformu haline gelme, züccaciye ile ev eşyaları sektörünün küresel arenadaki konumunu güçlendirme konusunda emin adımlarla ilerliyor.

DÜNYADAKİ SON TRENDLER, İNOVATİF YENİLİKÇİ ÜRÜNLER VE BİR EVİN İHTİYACI OLAN HER ŞEY 2. HOME&CONCEPT FUARI’NDA…

Türkiye’nin dört bir yanından katılacak olan marka ve üreticiler evlere getireceği yenilikçi ürünlerle dikkat çekecek. Ayrıca bu yıl tüm dünyada öne çıkan  geometrik desenler, etnik ve afrika motfileri, vahşi hayvan figürleri, koyu renklerin altınla dansı gibi tüm yeni trendler de 2. Home&Concept Fuarı’nda yerini alacak. Marka ve üreticilerin büyüyüp gelişmesine katkı sağlayacak olan 2. Home&Concept Fuarı , yeni iş fırsatları ve pazarları ile ihracat hacmini genişletecek, ekonominin canlanmasına katkı sağlayacak.

Yurt içinde ve yurt dışından zincir mağazaların, cadde mağazalarının, departman store’ların, uzman mutfak mağazalarının, ulusal ve uluslararası marketlerin satın alma yöneticileri, ulusal ve uluslararası toptancılar, distribitörler, teknoloji mağazalarının yöneticileri, horeka satın almacıları, ulusal ve uluslararası internet sitelerinin yöneticileri ve tasarımcılar fuarın ziyaretçi profilini oluşturacak.

“Türkiye kazansın” diyerek yola çıkan Referans Fuarcılık, 2. Home & Concept Fuarı ile Türk ürünlerinin ve markalarının dünyada bilinirliğini arttırmayı, Türk üreticilerin başarısının sadece ülkemizde sınırlı kalmayıp tüm dünyada yankılanmasını hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here